Dziękujemy za wspólną pracę – konkurs Naboj​

28-03-2018
studenci na wykładzie

​Dziękujemy TV Platon za bardzo interesujący film o konkurs​ie matematycznym Naboj.
Konkurs odbył się bardzo sprawnie dzięki zaangażowaniu w jego organizację szerokiego grona społeczności akademickiej, nauczycieli akademickich z Centrum Popularyzacji Matematyki „Signum”:

dr Marzena Filipowicz-Chomko, dr Ewa Girejko, dr Anna Poskrobko, dr hab. Dorota Mozyrska, dr inż. Krzysztof Piekarski, pracowników Wydziału Informatyki: dr inż Michał Czołombitko, mgr inż. Joanna Panasiuk, mgr inż. Krzysztof Kurdzieko, mgr inż. Małgorzata Wróblewska, pracowników obsługi z Centrum Nowoczesnego Kształcenia, panów stolarzy z budynku ogólnotechnicznego. Szczególnie dziękujemy administratorowi bydunku CNK Panu Wojciechowi Ślwko za pomoc w aranżacji sali oraz Pani Dyrektor Biblioteki PB za wypożyczenie stołów i krzeseł z czytelni. Dziękujemy za sprawną relację medialną i zdjęcia Działowi Promocji PB.