Zapraszamy do współorganizowania kolejnej edycji Białostockiego Testu Informatyków.

25-06-2018

Mamy już za sobą 5 lat doświadczeń, 5 lat sukcesów i medialnej obecności. Zainteresowanie naszym wydarzeniem rośnie z roku na rok. W zeszłej edycji rejestrację uczestników zakończyliśmy już po kilku dniach. Limit miejsc to 200 osób. Studenci chwalą możliwość zweryfikowania swoich umiejętności, zdobycia nagród, ale także z możliwość spotkania i kontaktu z Państwa firmami – szczególnie młodsze roczniki, które nie znają jeszcze dobrze rynku IT w naszym regionie, ale już myślą o pracy zawodowej. Bardzo dziękujemy wszystkim firmom, które przyczyniły si​ę​ do tego sukcesu wkładając ogrom pracy i starań w realizacją minionych 5 edycji!

Aby zadowolić uczestników i Państwa firmy, co roku trochę się zmieniamy. Co planujemy na 2018 rok? O tym chcemy porozmawiać na spotkaniu, które odbędzie się we wtorek, 26 czerwca o godzinie 10:00, tak jak zwykle, w sali Rady Wydziału WI PB (Wiejska 45A, I piętro). Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy, i te które z powodzeniem współpracują z nami od lat, jak i nowe, które jeszcze nie współorganizowały BTI.

​Prosimy o potwierdzenie przybycia Państwa przedstawicieli na adres: m.kacprzak [at] pb.edu.pl Jeśli ktoś z Państwa nie może uczestniczyć w spotkaniu, a jest zainteresowany współorganizowaniem BTI 2018, prosimy o taką wiadomość drogą mailową.