Pierwsze prace inżynierskie z matematyki stosowanej obronione

06-02-2019

Data 5.02.2019 r. to dzień, który zapisał się na kartach historii Wydziału Informatyki PB. Tego dnia obroniło się pierwsi absolwenci studiów inżynierskich na kierunku matematyka stosowana. Taki kierunek inżynierski jest unikalny w Polsce. Kolejny taki siedmiosemestralny kierunek prowadzi Politechnika Wrocławska. Jesteśmy dumni z naszych absolwentów. To wspaniali ludzie z ogromną wiedzą, z najwyższymi umiejętnościami analitycznymi w regionie. Gratulujemy wszystkim absolwentom. A na zdjęciu Panie: inż. Aleksandra Piotrowska, inż., Patrycja Odyniec, dzisiaj obroniły prace inżynierskie z zastosowań matematyki w rozpoznawaniu generatorów liczb pseudolosowych oraz o modelowaniu stanu zatrudnienia w branży IT. Dziękujemy za wspólną pracę przez 3,5 roku i zapraszamy na kolejne 2 lata na kierunku matematyka stosowana II stopnia (modelowanie matematyczne).