Konkurs DŻEMIK 2020 (online)

04-05-2020
logo konkursu dżemik: robocik w kształcie słoika w maseczce niosący klawiaturę komputerową, w prawym dolnym rogu wyróżniony czerwonym kolorem napis DŻEMIK

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w Konkursie Pisania Gier Komputerowych. Organizatorem Konkursu jest Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej.

Konkurs „Dżemik” polega na samodzielnym bądź drużynowym (drużyna 1–2 osobowa) przygotowaniu gry komputerowej 2D lub 3D w jednym ze środowisk wybranym podczas rejestracji. Temat gry oraz szczegółowe instrukcje zostaną podane w momencie rozpoczęcia konkursu.

Rejestracja: 4-13.05.2020 r.

Termin konkursu 15-17.05 2020 r.

Więcej w regulaminie Konkursu na stronie http://dzemik.wi.pb.edu.pl/