Najlepsi Studenci i Doktoranci PB

07-12-2020

Rozstrzygnięto konkursy na najlepszego studenta i najlepszego doktoranta Politechniki Białostockiej w roku akademickim 2019/2020.  Z Wydziału Informatyki laureatem Konkursu na Najlepszego Studenta  PB został Paweł Antoniuk, zaś  laureatem Konkursu na Najlepszego Doktoranta PB – mgr inż. Piotr Oziabło.

od lewej JM Rektor Politechniki Białostockiej dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB, p. Paweł Antoniuk

od lewej Prorektor ds. Nauki dr hab. inż. Marek Krętowski, prof. PB, mgr inż. Piotr Oziabło, JM Rektor Politechniki Białostockiej dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB