Sukces studentów Wydziału Informatyki w RoboExe 2022!

08-12-2022
: fotografia rozdzielona na część lewą i prawą. W części prawej selfie Mateusza Karanowskiego oraz Bartłomieja Karanowskiego, w części lewej zdjęcia widoczny jest ich dyplom i statuetka z zawodów RoboExe 2022

Studenci koła Mobilne Systemy Inteligentne (MSI) znów zwyciężyli! Tym razem sukces odnieśli podczas kolejnej edycji zawodów RoboExe: Robot Challenge – Łomżyńskich Zawodów Autorskich Robotów Mobilnych. Zawody odbyły się 2 grudnia 2022 r. w Łomży i były organizowane przez Wydział Informatyki i Nauk o Żywności PWSIiP w Łomży. Nasi studenci Mateusz Karanowski oraz Bartłomiej Karanowski pokonali konkurencję zajmując 1 miejsce w kategorii Lego Sumo.

Serdeczne gratulacje!

Opiekunem naukowym koła jest dr inż. Teodora Dimitrova-Grekow z Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej.