Centrum Popularyzacji Matematyki Signum – wyróżnienie w kategorii zespół na popularyzatorów nauki

08-01-2019
Stojąca grupa ludzi

Jedno z  wyróżnień trafiło do Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM, działającego przy Politechnice Białostockiej. „Choć matematyka to obszar trudny do popularyzacji, ta grupa radzi sobie z tym znakomicie” – zauważyła w uzasadnieniu swojej decyzji kapituła.

Wyniki 14. edycji konkursu PAP i MNiSW dla popularyzatorów nauki w poniedziałek 07.01.2019 r. w Warszawie podczas gali, która odbyła się w Centrum Nauki Kopernik. W uroczystości wzięli udział m.in. wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin oraz wiceprezes Polskiej Agencji Prasowej Łukasz Świerżewski.

W konkursie Popularyzator Nauki nagradzane są osoby i instytucje dzielące się swoją wiedzą z osobami niezwiązanym ze środowiskiem akademickim i odsłaniające przed nimi tajemnice współczesnej nauki.

GRATULUJEMY!