Petros Psyllos na liście New Europe 100 w 2017 roku

27-11-2017
Petros Psyllos przed mikrofonem w studiu radiowym

Petros Psyllos znalazł się na liście stu najbardziej innowacyjnych osób z Europy Środkowo-Wschodniej.

New Europe 100 to lista liderów innowacji. Figurują na niej nazwiska osób ze świata technologii, startupów, biznesu, a także polityki. Laureaci to osoby pomysłowe, odważne i konsekwentne w swoich działaniach. Inicjatorem New Europe 100 jest Res Publica we współpracy z Funduszem Wyszehradzkim, firmą Google i dziennikiem Financial Times.

Oficjalne ogłoszenie listy New Europe 100 odbyło się 23 listopada w Sofii, stolicy Bułgarii. W gronie 100 największych innowatorów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej znalazło się 34 laureatów z Polski ( to także kilkuosobowe zespoły, dlatego ostatecznie na liście New Europe 100 jest blisko 50 Polaków).