Petros Psyllos-student WI PB otrzyma dofinansowanie w projekcie „Najlepsi z najlepszych”

22-10-2019
Petros Psyllos przed mikrofonem w studiu radiowym

Projekt Petrosa Psyllosa pt. „System wspomagający komunikację człowieka z maszyną w postaci bota połączonego z humanoidalnym robotem społecznym” znalazł się na liście projektów rekomendowanych do dofinansowania:

Celem naboru ofert realizowanego w ramach projektu pt. „Najlepsi z najlepszych! 4.0.” ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich aktywności.

Dzięki zdobytym środkom beneficjenci projektu będą mogli uczestniczyć w konkursach, zawodach i konferencjach na arenie międzynarodowej.

Projekt pozakonkursowy pt. „Najlepsi z najlepszych! 4.0.” to kontynuacja projektów pt. „Najlepsi z najlepszych!” i „Najlepsi z najlepszych! 2.0.” i „Najlepsi z najlepszych! 3.0.” oraz programu Ministra „Generacja Przyszłości”, realizowanych w latach ubiegłych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.