Urszula Tokajuk – brązowy medal w kumite indywidualnym kobiet w kategorii +68 kg w Akademickich Mistrzostwach Polski w Karate WKF

30-06-2021
fotografia od lewej: Krystian Leusz - student Wydziału Inżynierii Zarządzania PB, Urszula Tokajuk - studentka Wydziału Informatyki PB

We Wrocławiu w dniach 29-30 maja 2021 r. miały miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate WKF. Miło nam poinformować, iż Urszula Tokajuk, – studentka Wydziału Informatyki PB reprezentująca Klub Uczelniany AZS Politechniki Białostockiej zdobyła brązowy medal w kumite indywidualnym kobiet w kategorii +68 kg.

Serdecznie gratulujemy!