EastROBO 2018

23-10-2018

Tegoroczna siódma edycja Międzynarodowego Turneju EastROBO odbędzie się 24 listopada w budynku CNK Politechniki Białostockiej, dzięki wsparciu finansowemu Prezydenta Miasta Białegostoku, Politechniki Białostockiej, a także dzięki wsparciu samego Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej. W tym roku oprócz tradycyjnego organizatora Koło naukowe Mobilne Systemy Inteligentne, działające przy WI, PB, aktywny udział jako współorganizator Turnieju bierze Samorząd Studentów Politechniki Białostockiej. Młodzież będzie rywalizować w 8 konkurencjach, wśród których w tym roku aż 2 są przeznaczone dla uczniów szkół średnich – Junior LEGO Linefollower oraz LEGO Sumo.

Zapraszamy do rejestracji https://eastrobo.pl/register – uczestnicy zarejestrowani do 05.11.2018 dostaną koszulki Eastrobo.