GALAKTYKA TALENTÓW

15-11-2018

Wyobraź sobie dynamiczny i oślepiający jak meteor start Twojej kariery. Wyobraź sobie podbój świata innowacji z silnym partnerem, liderem na rynku. Przed Tobą szansa na udział w Prestiżowym Programie Stażowym w AC S.A ., którego celem jest odkrycie najjaśniejszych Gwiazd – wyjątkowych talentów technicznych, które będą kreować nowoczesną myśl technologiczną dla przyszłych rozwiązań.

co gwarantujemy?

• płatny staż trwający od 8 do 20 miesięcy – w zależności od złożoności realizowanego projektu
  • możliwość pracy również nad własnym projektem
  • wsparcie doświadczonego opiekuna – mentora, na każdym etapie
  • bieżący przekaz informacji zwrotnej na temat postępów Twojej pracy
  • przekucie wiedzy teoretycznej w doświadczenie i umiejętności praktyczne
  • dostęp do wiedzy oraz narzędzi z różnych obszarów działalności firmy – nasze know how stanie się Twoim basic knowledge!
  • okazję do nawiązania kontaktów zawodowych i budowania relacji z ekspertami oraz pasjonatami z wielu dziedzin
  • praktyczne szkolenia funkcjonalne, np. zarządzanie projektami, organizacja czasu, autoprezentacja
  • dostęp do benefitów
  • integracja z pracownikami – nieograniczony dostęp do wszystkich wewnętrznych kanałów komunikacyjnych