Jak wyceniają Twoje życie?

08-06-2021
(plakat cyklu wydarzeń „Niezwykły świat matematyki”. W centrum napis „Niezwykły świat matematyki” pod którym zamieszczona jest informacja „w ramach projektu ‘Matematyka wokół nas’. Na dole strony: godło PB, logo WI, logo Signum, logo fundacji mBanku)

W najbliższy czwartek (10/06/2021 r.) będzie miał miejsce kolejny ogólnodostępny wykład z serii „Niezwykły świat matematyki”. Wykład zatytułowany „Matematyk wycenia polisę” przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych. W ramach wykładu będziesz miał okazję dowiedzieć się szczegółów matematycznych związanych z wyceną polisy na życie.

Wykładowca: dr hab. Ryszard Mazurek, prof. PB.

Szczegóły: https://signum.pb.edu.pl/index.php/43-matematyka-wokol-nas-projekt/286-matematyka-wokol-nas-main