KKIO’2019

Napis KKIO 2019 na tle zdjęcia pałacu Branickich w Białymstoku

W dniach 11-13 wrzesnia 2019 r. na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej odbędzie się konferencja „21th KKIO Software Engineering Conference”, KKIO’2019.  Tematem konferencji jest teoria i praktyka inżynierii oprogramowania. Oprócz prezentacji najnowszych wyników badań naukowych, KKIO tradycyjnie przyciąga kadre kierowniczą bizenesu IT i organów rzadowych, oferując platformę do kontaktów, inicjujących współpracę między środowiskami naukowymi i przemysłowymi, dla projektów krajowych i międzynarodowych.  Corocznym patronem KKIO jest Polskie Towarzystwo Informatyczne (PTI), a w tym roku patronat nad konferencją także obejmą: Jego Magnificencja Rektor Politechniki Białostockiej, prof. dr hab. inż. Lech Dzienis oraz Jego Magnificencja Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. inż. Jan Szmidt.

KKIO organizuje Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej we wspópracy z Politechniką Łódzką, a osobami odpowiedzialnymi za wydarzenie są  Przewodniczący Komitetu Programowego prof. PB dr hab. Stanisław Jarząbek (Politechnika Białostocka) i dr. hab. Aneta Poniszewska-Maranda (Politechnika Łódzka).

Zapraszamy Państwa do nadsyłania prac i na Państwa liczny udział w konferencji. Materiały KKIO są publikowane w prestiżowej serii Springera SCI Studies in Computational Intelligence, i  również Springera LNDECT, Lecture Notes on Data Engineering and Communications Technologies.