Konkurs Matematyczna Choinka

Do konkursu zapraszamy,

Bo zadanie dla Was mamy!

Święta, święta idą już.

Matma, infa, to twój klucz.

Nie szczędź czasu, nie szczędź słów.

Do roboty zmykaj już!

Zapraszamy serdecznie uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz studentów szkół wyższych do udziału w konkursie „Matematyczna Choinka”.

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

Zasady są proste – należy w dowolny sposób przedstawić choinkę, która w jakikolwiek sposób nawiązuje do matematyki bądź informatyki. Jedyne co musisz zrobić, to wysłać na nasz email (kolo.math4you@gmail.com) swoją pracę, a my ją ocenimy i wyłonimy laureatów.

Zgłoszenia przyjmujemy od 03.12.2018 do 16.12.2018 do godziny 23:59. Najbardziej innowacyjne i najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone i zaprezentowane na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej.

regulamin: https://www.dropbox.com/s/3lfyvl8cadkocze/Regulamin%20%281%29.pdf?dl=0