WYSTAWA MATEMATYCZNY POCIĄG, 15.05-13.06.2019, wydział Informatyki PB, s. 27C

14-05-2019

Serdecznie zapraszamy na wystawę „Matematyczny Pociag…”, odkryj w sobie pociąg do matematyki, wejdź w niezwykły świat łamigłówek matematycznych na wystawie przygotowanej przez gdańskie Hevelianum a udostępnianej w ramach Podlaskich Dni Matematyki.

Wystawa składa się z 20 interaktywnych stanowisk. Każdy osoba znajdzie coś dla siebie zarówno uczeń szkoły podstawowej jak i licealista czy dorosły.

Rejestracja: