DŻEMIK 2018

07-05-2018
Plakat konkursu Dżemik. Grafika słoika trzymającego pod pachą klawiaturę komputerową

Konkurs „Dżemik” polega na samodzielnym bądź drużynowym przygotowaniu gry komputerowej w dowolnym środowisku wybranym podczas rejestracji. Temat gry zostanie podany w momencie rozpoczęcia konkursu. Cele konkursu: promocja programowania wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, kształtowanie logicznego myślenia, kształtowanie pracy w zespole. Dżemik 2018 to już 4 edycja Konkursu, który cieszy się wśród uczniów dużym zainteresowaniem.

Konkurs odbędzie się 30 maja 2018 roku na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej:
9:00 – 9:45 – rejestracja zawodników
10:00 – 13:00 – konkurs „Dżemik”
12:00 –14:00 – sprawdzanie przez jury prac uczniów
14:00 – ogłoszenie wyników i rozdanie nagród