X Konkurs Matematyczny PB

kwiecień 28

Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej

11:00-15:00

Konkurs główny w ramach X Konkursu Matematycznego Politechniki Białostockiej odbędzie się w sobotę 28 kwietnia 2018 r.  w godz. 11:00-15:00, w budynku Rektoratu/Wydziału Informatyki, przy ul. Wiejskiej 45 A w Białymstoku. Droga do sali będzie oznaczona strzałkami.

Zawodnicy przystąpią do rozwiązywania zadań konkursowych podzieleni na 3 kategorie wiekowe:
1. Gimnazja + klasy VII szkół podstawowych (41 zakwalifikowanych uczestników)
2. I klasa liceum
3. II klasa liceum
W kategorii liceów w konkursie głównym udział weźmie ok. 90 uczniów.

Uroczysta gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród X Konkursu Matematycznego Politechniki Białostockiej zaplanowana jest w czwartek 10 maja 2018 r. o godz. 12:00. Laureaci konkursu są premiowani indeksem na kierunki: informatyka, matematyka stosowana, informatyka i ekonometria!

Więcej informacji na stronie Konkursu Matematycznego Politechniki Białostockiej