Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs na Najlepszego Studenta Politechniki Białostockiej jest konkursem promującym naukę. Konkurs ma charakter coroczny i obejmuje osiągnięcia studentów w ostatnio zakończonym roku akademickim.

W konkursie mogą uczestniczyć studenci studiów pierwszego i drugiego stopnia, stacjonarnych i niestacjonarnych. Konkurs dotyczy studentów, którzy w ostatnio zakończonym roku akademickim przez obydwa semestry studiowali w Politechnice Białostockiej. Konkurs dotyczy również studentów ostatniego roku studiów i absolwentów. Jeżeli student ukończył studia pierwszego stopnia w semestrze zimowym, a od semestru letniego rozpoczął studia drugiego stopnia, może zgłosić się do Konkursu z wydziału, na którym studiował w semestrze letnim. W takim przypadku brane są pod uwagę osiągnięcia z ostatniego semestru studiów pierwszego stopnia – w tym ocena za pracę dyplomową – i pierwszego semestru studiów drugiego stopnia.

Laureaci Konkursu otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1 tys. złotych.

Harmonogram konkursu na Najlepszego Doktoranta Politechniki Białostockiej:

  • 10-20 października – składanie zgłoszeń w Dziekanatach
  • 21-31 października – weryfikacja zgłoszeń na wydziałach, wyłonienie laureatów
  • 2-5 listopada – zgłoszenie laureatów do Działu Spraw Studenckich i Dydaktyki
  • 5-10 listopada – zatwierdzenie listy laureatów
  • 12-18 listopada – listowne zawiadomienie laureatów
  • Święto Politechniki Białostockiej – wręczenie nagród i dyplomów

http://pb.edu.pl/archiwa/22047