Wydział Informatyki PB serdecznie dziękuje trenerom i uczniom za udział w zajęciach, które odbyły się podczas Tygodnia Kodowania - Code Week. Zainteresowanie programowaniem robotów Lego było ogromne, dziękujemy studentom z Koła Naukowego Mobilne Systemy Inteligentne za atrakcyjne zajęcia. Dziękujemy Panom z Koła Gier Logicznych: Jakub Igor Nicewicz i Jacek Andrzejewski za przeprowadzenie zajęć edukacyjnych z robotem Photon w Centrum Nauki Kopernik w dniu 22.10.2017 r.

Z Centrum Projektów Polska Cyfrowa, na ręce Prorektora ds. Rozwoju PB- dr hab. inż. Romana Kaczyńskiego, prof. PB otrzymaliśmy pismo z podziękowaniem. Fragment treści demonstrujemy poniżej z uwagi na fakt, iż zawiera informację dotyczącą ciekawej gry do nauki programowania dla młodszych jego adeptów:

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie, pasję i wiedzę, którą chętnie dzielicie się
z innymi. W związku z powyższym chcielibyśmy Państwa wyróżnić poprzez przekazanie przygotowanej dla potrzeb CodeWeek 2017 gry karcianej Cody Roby. Mamy nadzieję, że pomoże ona Państwu w zorganizowaniu kolejnych niezwykłych spotkań z tajnikami kodowania. Gra jest też dostępna do samodzielnego wydruku na stronie http://koduj.gov.pl/cody.