Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

To już piąta edycja Białostockiego Testu Informatyków! 29 listopad miłośnicy i pasjonaci informatyki przystąpią do konkursu organizowanego przez Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej. Studenci będą walczyć o nagrody finansowe, a uczniowie o indeks Wydziału Informatyki. Konkurs jest organizowany we współpracy z wiodącymi firmami sektora ICT na Podlasiu:

CFT Polska, Exadel Poland, iAlbatros, Intive, OwnedOutcomes, SoftwareHut, Transition Technologies, X-Code oraz ZETO.To oni włożyli ogrom pracy i trudu w przygotowanie pytań. W konsekwencji specjaliści sprawdzają swoich przyszłych potencjalnych następców. Szykuje się świetna zabawa i emocjonująca rywalizacja. Firmy kontra studenci i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Kto wygra? Kto okaże się najlepszy? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Uczestników, kibiców, rodziny i przyjaciół zapraszamy także na prezentacje firm organizujących BTI 2017 - 29 listopada, hol przed aulą B na WI PB, od 10:30 do 14:30. Unikalne spotkanie z 9 najlepszymi firmami w jednym czasie i w jednym miejscu. Przyjdź, porozmawiaj, znajdź pracę!

Rejestracja i szczegóły na stronie: bti.pb.edu.pl