Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środę 29 listopada  na Wydziale odbędzie się Białostocki Test Informatyków. Przepraszamy za wynikłe z tego powodu niedogodności i utrudnienia oraz prosimy o:

- umożliwienie wszystkim studentom wzięcia udziału w prezentacjach poprzez wspólne zejście z nimi przed aulę B lub wspólne uczestniczenie w prelekcjach na auli B.

- umożliwienie uczestnikom Testu wzięcia udziału w gali o godz. 14:30, podczas której poznają wyniki, zwycięzców i zostaną obdarowani nagrodami. Proponujemy by również wspólnie uczestniczyć w gali, na której będą zaproszone władze naszej Uczelni, Wydziału i goście reprezentujący współpracujące z naszym Wydziałem firmy.  

Plan dnia jest następujący:

10:30-14:30 - hol przed aulą B - prezentacje firm:

      CFT Polska, Exadel Poland, iAlbatros, Intive, OwnedOutcomes, SoftwareHut, Transition Technologies, X-Code oraz ZETO

13:25-13:55 - aula B - "Z jaskini w kosmos" - co nieco o aplikacjach webowych opowie Mateusz Stradałowicz - przedstawiciel firmy INTIVE. 

13:55-14:25 - aula B - prelekcja w ramach akcji "Adwokat pomoże Ci zaprogramować Twoją przyszłość w branży IT" na temat "Prawa autorskie twórcy programu komputerowego jako przedmiot umowy". Spotkanie poprowadzi aplikant adwokacki Marek Jaroch z Izby Adwokackiej w Białymstoku.

14:30 - aula B - ogłoszenie zwycięzców i gala rozdania nagród.

Serdecznie zapraszamy

Organizatorzy BTI