Wydział Informatyki oraz Studenckie Koło Naukowe Math4You już po raz kolejny zapraszają Uczniów oraz Studentów do udziału w konkursie na Matematyczną Choinkę! Zasady są proste - zaprezentowana choinka powinna nawiązywać do matematyki bądź informatyki.
Jeżeli masz pomysł na wykonanie takiej pracy - w dowolnej formie - rzeźba/rysunek/wycinanka/wiersz a nawet film - wyślij pracę bądź jej zdjęcie wraz ze zgłoszeniem [patrz: regulamin konkursu] na adres .
Ostateczny termin nadsyłania prac to 18 grudnia 2017 roku. Czekamy na Twoje pomysły!
Najlepsze prace nagrodzimy!

Regulamin można znaleźć tu: [pilk pdf]