Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uchwała Nr 559/2010

Prezydium Państwowej Komisji Akredytacyjnej z dnia 24 czerwca 2010r. w sprawie oceny jakości kształcenia na poziomie zawodowym i magisterskim na kierunku "informatyka" prowadzonym na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej.

Uchwała Nr 597/2014

Prezydium Państwowej Komisji Akredytacyjnej z dnia 4 września 2014r. w sprawie wniosku Politechniki Białostockiej o nadanie Wydziałowi Informatyki uprawnień do prowadzenia na kierunku "informatyka" kształcenia na poziomie studiów I stopnia o profilu ogólnoakademickim.

Decyzja o nadaniu uprawnień do prowadzenia studiów pierwszego stopnia o profilu ogólnoakademickim na kierunku informatyka.

Uchwała Nr 623/2014

Prezydium Państwowej Komisji Akredytacyjnej z dnia 18 września 2014r. w sprawie wniosku Politechniki Białostockiej o nadanie Wydziałowi Informatyki uprawnień do prowadzenia kształcenia na kierunku informatyka i ekonometria na poziomie studiów I stopnia o profilu ogólnoakademickim.

Decyzja o nadaniu uprawnień do prowadzenia studiów pierwszego stopnia o profilu ogólnoakademickim na kierunku informatyka i ekonometria.