Uczą praktycy, na potrzeby rynku pracy

Wydział Informatyki stara się tworzyć kierunki, które odpowiadają na potrzeby rynku, a wszystko to przy współpracy z partnerami, firmami z branży ICT, m.in. (Infinity Group, Owned Outcomes (TangramCare Polska), TJ Software, OpenTopic, Sempai, Sotrender, WhiteBits) i urzędów (Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Podlaski Urząd Wojewódzki). Wszystko po to aby kłaść nacisk na praktycznie podejście do realizowanych tematów. Tylko wtedy studia są wartością dla słuchaczy.

Większość z nich skoncentrowanych jest wokół branży internetowej, której dynamika rozwoju jest jedną z najwyższych. Studia kształcą specjalistów, na których jest realne zapotrzebowanie na rynku pracy. Część z nich jest związana z popularnym tak programowaniem, ale co więcej, nie wymaga od kandydatów przygotowania technicznego i uczy sztuki kodowania od podstaw. Przekazują przy tym jak najbardziej aktualną wiedzę, czerpaną wprost z doświadczeń i umiejętności praktyków.

W roku akademickim 2017/2018 prowadzony jest nabór na następujące specjalności:

Dzięki tym studiom podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe i poszerzysz horyzonty.  Mamy nadzieję, że pomoże Ci to w rozwoju kariery, zwiększenia Twojego potencjał, czy awansu w pracy, a może nawet wyboru drogi życiowej na najbliższe kilka lat.

Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe na Wydziale Informatyki PB? Największą wartością naszych Studiów Podyplomowych jest kadra wykładowców z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, dzięki czemu atuty studiów można podsumować za pomocą kilku stwierdzeń:

  • programy nauczania opracowane przez ekspertów ze świata biznesu, firm, administracji,
  • zajęcia prowadzą wykładowcy z doświadczeniem praktycznym,
  • interaktywne formy zajęć – case studies, symulacje, warsztaty (w zależności od specjalności),
  • kierunki są realizowane wspólnie z partnerami – instytucjami czy rozpoznawalnymi na rynku firmami.

Sam możesz to wszystko ocenić. Zapoznaj się z planem studiów i sylwetkami wykładowców. Serdecznie Zapraszamy!

Zajęcia w formie szkoleń

Istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach studiów na zasadzie uczestnictwa w szkoleniu. Słuchacz, który nie posiada dyplomu ukończenia studiów, otrzyma wtedy świadectwo ukończenia szkolenia, z suplementem z listą przedmiotów, godzin, prowadzących.