Marketing Internetowy

Marketing Internetowy

O czym?

Internet już dawno stał się częścią naszego codziennego życia. Czy wiesz jak wiele dzieje się w ciągu 60-sekund w Internecie? Google wykonuje się miliony wyszukiwań, Amazon sprzedaje za 100 tys. USD, wysłanych jest ponad 200 mln. e-mail, a na Facebooku pojawia się ponad 50 tys. nowych wpisów.

Nowe media stanowią stały element prowadzenia biznesu. Jednak mnogość sposobów wykorzystania nowych mediów sprawia, że poruszanie się w nich bez specjalistycznej wiedzy może narazić Cię tylko na dodatkowe koszty. To jedyne studia podyplomowe o takiej specjalności w regionie, prowadzone przez ekspertów z branży nowych mediów z całej Polski. Zajęcia nastawione są na zdobycie praktycznej wiedzy o zagadnieniach związanych z zarządzaniem, budowaniem strategii i planowaniem działań w nowych mediach.

Program studiów | Wykładowcy

Co zyskasz?

Nauczysz się wykorzystywać nowe media w prowadzeniu biznesu, pracy czy realizowaniu swojej pasji! Jesteś przedsiębiorcą, freelancerem, blogerem, pasjonatem? Chcesz dowiedzieć się jak zaplanować kreatywną kampanię w Internecie? Jak korzystać samodzielnie z nowoczesnych narzędzi marketingowych oraz na co zwracać uwagę przy pracy ze specjalistycznymi agencjami?

Pod okiem ekspertów z całej Polski nauczysz się jak:

  • Planować działania marketingowe i kreatywne kampanie w Internecie
  • Prowadzić działania w mediach społecznościowych
  • Samodzielnie korzystać z nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • Skutecznie zwrócić uwagę klientów na swoją markę
  • Prawidłowo budować współpracę ze specjalistycznymi agencjami

Podczas studiów dowiesz się, na czym polega prowadzenie działań marketingowych w Internecie. Zdobyta wiedza pomoże Ci w realizacji nowych przedsięwzięć oraz budowaniu wizerunku marki.

Dla kogo studia?

Studia kierowane są w szczególności do:

  • wszystkich, dla których ważna jest budowa wizerunku marki, zaangażowania oraz pozyskiwanie klientów;
  • kierowników działu marketingu, dyrektorów zarządzających, specjalistów ds. marketingu online;
  • właścicieli małych i średnich firm, freelancerów, pasjonatów, blogerów.

Dla Przedsiębiorców, ale nie tylko. Ukończenie tego typu studiów daje również umiejętności, pożądane na rynku pracy. Marketing w nowych mediach jest wykorzystywany na każdym kroku. Jeżeli poznasz zasady nim rządzące i najnowsze narzędzia – będziesz cennym nabytkiem każdej firmy, która  chce prowadzić profesjonalne działania e-marketingowe.

Zajęcia w formie szkoleń

Istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach studiów na zasadzie uczestnictwa w szkoleniu. Słuchacz, który nie posiada dyplomu ukończenia studiów, otrzyma wtedy świadectwo ukończenia szkolenia, z suplementem z listą przedmiotów, godzin, prowadzących.

 

Organizacja studiów | Rekrutacja | Opłaty