Marketing Internetowy

Marketing Internetowy

O czym?

Internet już dawno stał się częścią naszego codziennego życia. Czy wiesz jak wiele dzieje się w ciągu 60-sekund w Internecie? Google wykonuje się miliony wyszukiwań, Amazon sprzedaje za 100 tys. USD, wysłanych jest ponad 200 mln. e-mail, a na Facebooku pojawia się ponad 50 tys. nowych wpisów.

Nowe media stanowią stały element prowadzenia biznesu. Jednak mnogość sposobów wykorzystania nowych mediów sprawia, że poruszanie się w nich bez specjalistycznej wiedzy może narazić Cię tylko na dodatkowe koszty. To jedyne studia podyplomowe o takiej specjalności w regionie, prowadzone przez ekspertów z branży nowych mediów z całej Polski. Zajęcia nastawione są na zdobycie praktycznej wiedzy o zagadnieniach związanych z zarządzaniem, budowaniem strategii i planowaniem działań w nowych mediach.

Program studiów | Wykładowcy | Prenumerata MARKETER+

Marketing Internetowy - Wykładowcy

Co zyskasz?

Nauczysz się wykorzystywać nowe media w prowadzeniu biznesu, pracy czy realizowaniu swojej pasji! Jesteś przedsiębiorcą, freelancerem, blogerem, pasjonatem? Chcesz dowiedzieć się jak zaplanować kreatywną kampanię w Internecie? Jak korzystać samodzielnie z nowoczesnych narzędzi marketingowych oraz na co zwracać uwagę przy pracy ze specjalistycznymi agencjami?

Pod okiem ekspertów z całej Polski nauczysz się jak:

  • Planować działania marketingowe i kreatywne kampanie w Internecie
  • Prowadzić działania w mediach społecznościowych
  • Samodzielnie korzystać z nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • Skutecznie zwrócić uwagę klientów na swoją markę
  • Prawidłowo budować współpracę ze specjalistycznymi agencjami

Podczas studiów dowiesz się, na czym polega prowadzenie działań marketingowych w Internecie. Zdobyta wiedza pomoże Ci w realizacji nowych przedsięwzięć oraz budowaniu wizerunku marki.

Dla kogo studia?

Studia kierowane są w szczególności do:

  • wszystkich, dla których ważna jest budowa wizerunku marki, zaangażowania oraz pozyskiwanie klientów;
  • kierowników działu marketingu, dyrektorów zarządzających, specjalistów ds. marketingu online;
  • właścicieli małych i średnich firm, freelancerów, pasjonatów, blogerów.

Dla Przedsiębiorców, ale nie tylko. Ukończenie tego typu studiów daje również umiejętności, pożądane na rynku pracy. Marketing w nowych mediach jest wykorzystywany na każdym kroku. Jeżeli poznasz zasady nim rządzące i najnowsze narzędzia – będziesz cennym nabytkiem każdej firmy, która  chce prowadzić profesjonalne działania e-marketingowe.

Zajęcia w formie szkoleń

Istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach studiów na zasadzie uczestnictwa w szkoleniu. Słuchacz, który nie posiada dyplomu ukończenia studiów, otrzyma wtedy świadectwo ukończenia szkolenia, z suplementem z listą przedmiotów, godzin, prowadzących.

Staże dla najlepszych

Oficjalnym Partnerem merytorycznym studiów podyplomowych na kierunku „Marketing Internetowy” jest agencja interaktywna Infinity Group! Dzięki temu nasi słuchacze będą mogli spróbować swoich sił na prawdziwych case study z rynku, a najlepsi zdobyć możliwość stażu w Infinity Group.

Bezpłatna prenumerata magazynu MARKETER+

Każdy słuchacz otrzyma bezpłatną, 6 miesięczną prenumeratę magazynu „Prenumerata MARKETER+” – Wersja papierowa magazynu MARKETER+

Organizacja studiów | Rekrutacja | Opłaty