Jubileusz 35-lat Wydziału Informatyki

ScienceChallenge #1

13-05-2024

Za nami pierwsza edycja Science Challenge, konkursu skierowanego do studentów Politechniki Białostockiej i innych uczelni.

W ramach konkursu studenci mieli 8 minut na podzielenie się swoimi pasjami, zainteresowaniami czy aktualnymi działaniami na wybrany przez siebie temat związany z informatyką i jej zastosowaniami.

Jury składające się z pracowników Wydziału Informatyki oraz członków Wydziałowej Rady Samorządu Studentów Wydziału Informatyki wyłoniło zwycięzców. Oceniana była zawartość merytoryczna, inspiracyjność i sposób prezentacji.

Zwycięzcami w Konkursie zostali:
I miejsce – Artur Łapata
II miejsce – Kajetan Patryk Zarzycki
III miejsce – Michał Dziekoński

Kolejna edycja konkursu już w czerwcu. Zapraszamy!

Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej. Płatne ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki Projekt ,,SCIENCE-KULTURA” Program Społeczna Odpowiedzialność Nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu.

no images were found