Wydział Informatyki na Festiwalu Nauki i Sztuki (‘2022) – podsumowanie

13-05-2022

W ramach XVIII Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki (‘2022) Wydział Informatyki PB zorganizował łącznie 15 imprez.

1. 8 maja 2022, Rodzinny Piknik Naukowy na Stadionie Miejskim:
  2. 10 maja 2022, Dzień Politechniki:
  3. W ramach Festiwalu, przez cały czas jego trwania, można też było głosować na prace wystawiane na niżej wymienionych konkursach:

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprez festiwalowych. Szczególne podziękowania kierujemy do dr inż. Doroty Dudy – wydziałowego koordynatora Festiwalu.