Rozstrzygnięcie Konkursu Engineer 4 Science 2022 pod patronatem Polskiej Sekcji IEEE oraz GovTech Polska!

14-06-2022

Wydziału Informatyki

W tegorocznej edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową organizowanego we współpracy i pod patronatem Polskiej Sekcji IEEE oraz GovTech Polska, nagrodzono:

• Zwycięska praca*:
    • Tytuł Pracy: Maseczka filtrująca LED, UV-C
    • Autorzy: inż. Bartosz Maliszewski
    • Promotor: dr inż. Wiktor Jakowluk
      * ) Zwycięska Praca przechodzi do następnego etapu – konkursu ogólnopolskiego – Superstar 4 Science 2022, który odbędzie się w listopadzie 2022.
  • Wyróżnienie pierwszego stopnia:
    • Tytuł Pracy: Aplikacja internetowa do symulacji pokrycia sygnałem stacji radiowych i telewizyjnych
    • Autorzy: inż. Adam Lisowski
    • Promotor: dr inż. Cezary Bołdak
  • Wyróżnienie drugiego stopnia:
    • Tytuł Pracy: System rejestracji czasu pracy w oparciu o rozwiązania IoT
    • Autorzy: inż. Mateusz Kosakowski
    • Promotor: dr inż. Tomasz Grześ

Wszyscy Laureaci zostaną uhonorowani prestiżowym Dyplomem IEEE. Zwycięskie prace oraz wyróżnienia pierwszego stopnia otrzymują dodatkowo nagrody rzeczowe.

Autorom prac i ich Opiekunom serdecznie gratulujemy!

Link do ogłoszenia Organizatora Konkursu: https://results.e4s2022.4scienceinstitute.org/