Zaproszenie na Wirtualne Seminarium z Badań Operacyjnych, 26.09.2022 r.

21-09-2022

Zapraszamy na Wrześniowe Wirtualne Seminarium z Badań Operacyjnych, które odbędzie się 26 września 2022 r. w godzinach17:30 – 19:00. Na seminarium referaty wygłoszą pracownicy Katedry Badań Operacyjnych i Ekonomii Matematycznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu:

• dr hab. Marcin Anholcer, prof. UEP – O b-kolorowaniach, czyli jak szybko znaleźć dobre przybliżenie kolorowania poprawnego
  • dr hab. Krzysztof Echaust, prof. UEP, dr Małgorzata Just – Trzy powody, dlaczego kryptowaluty nie mogą być bezpieczną przystanią dla inwestycji na rynkach kapitałowych

Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej poświęconej Wirtualnemu Seminarium z Badań Operacyjnych: https://www.wsb.pl/poznan/badania-i-nauka/seminarium-z-badan-operacyjnych-0

Organizatorzy: Ewa Roszkowska & Anna Łyczkowska-Hanćkowiak

MS Teams