Z żalem zawiadamiamy o pogrzebie dra inż. Cezarego Bołdaka

26-07-2023

Z żalem zawiadamiamy o pogrzebie dra inż. Cezarego Bołdaka.
Łączymy się w bólu z rodziną w tych trudnych chwilach i składamy najszczersze kondolencje.
Czarku… dziękujemy Ci za wszystko, co zrobiłeś dla Wydziału.
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Uroczystość odbędzie się na Cmentarzu Południowym (Antoninów, gmina Piaseczno), kwatera: 12 AZ rząd 1 miejsce 4 (uroczystość w całości odbywać będzie się przy kwaterze).
Do wszystkich, którzy będą uczestniczyć w pożegnaniu Czarka, rodzina kieruje serdeczną prośbę o przyjście na uroczystość w jasnych strojach oraz o nieprzynoszenie kwiatów, a w zamian za wpłatę na rzecz Fundacji „Pomóż Im”, którą Czarek wspierał od lat.
(Odbiorca: Fundacja „Pomóż Im”, ul. Sosnowa 3, 16-010 Sochonie, Numer konta: 44 1160 2202 0000 0000 9776 5536, tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe)