Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Piotra Oziabło

31-08-2023

Przewodniczący Rady Naukowej Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie informatyka techniczna i telekomunikacja mgr. inż. Piotra Oziabło na temat: „Fractional-variable-order digital PID controllers based on metaheuristic algorithms optimization”.

Obrona odbędzie się w dniu 14 września 2023 roku o godz. 13.00  w sali numer WA – 128  w budynku Rektoratu Politechniki Białostockiej przy ul. Wiejskiej 45A.

Promotor:

dr hab. Dorota Mozyrska, prof. PB