Czwarta Kawiarnia Naukowa w ramach projektu Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej ,,SCIENCE-KULTURA”

23-01-2024

Zapraszamy na #4 Kawiarnię naukową SCIENCE Kultura!
To będzie kolejne spotkanie dla wszystkich pasjonatów technologii, nauki i innowacji. Tym razem zmierzymy się z tematem Sztucznej inteligencji, jej zastosowań oraz wpływu na nasze życie.
W programie: prezentacje ekspertów w dziedzinie AI:
  • mgr inż. Petros Psyllos – Turboprzyśpieszenie. Jak nowoczesne technologie radykalnie zmienią nasze życie?
  • dr hab. inż. Marek Drużdżel – Jak metody sztucznej inteligencji mogą wspomóc decyzje?
W programie dyskusje na temat najnowszych osiągnięć i trendów w AI oraz możliwość dzielenia się swoimi pomysłami i doświadczeniami przy kawie i ciastku.
Bądźcie z nami, aby zgłębić tajniki AI i rozwijać się w fascynującym świecie technologii!

24.01.2024, godzina 18:00, Kawiarnia Fama, ul. Legionowa 5, wstęp wolny.

Więcej na temat wydarzenia i prelegentów:

Spotkanie organizowane jest przez Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej. Płatne ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki Projekt ,,SCIENCE-KULTURA” Program Społeczna Odpowiedzialność Nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu.
Patronat medialny: Radio Akadera, Radio Białystok