Kręcimy wspólną historię! Konkurs z okazji 35-lecia Wydziału Informatyki!

05-06-2024

Drodzy fani Wydziału Informatyki PB – Absolwenci, Studenci, Kadro naukowa! Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej świętuje 35-lecie! To wyjątkowa okazja, aby wspólnie przeżyć jeszcze raz naszą informatyczną przygodę! Studia na naszym Wydziale to niełatwe wyzwanie, pełne złożonych algorytmów, ale wspólnie daliśmy i dajemy radę!

Z tej okazji, partner wydarzenia, firma LBPro ogłasza konkurs!

Chcemy zaprosić Was do udziału w tej niezwykłej rocznicy poprzez przesłanie krótkich filmów z Waszymi wspomnieniami z czasów studiów – nauki czy pracy na Wydziale Informatyki. Podzielcie się swoimi historiami – opowiedzcie o niezwykłych chwilach, inspirujących wykładowcach, przyjaźniach, które przetrwały lata albo o tym, jak nasz Wydział wpłynął na Waszą karierę i życie. Wasze filmy staną się cenną częścią naszej rocznicowej mozaiki wspomnień.

Jak wziąć udział?

To proste, jak Hello Word!

• Nagraj ze sobą krótkie wideo (10 – 60 sekund), w którym podzielisz się anegdotą, refleksją, wspomnieniem lub podziękowaniem.
  • Prześlij swój film na email: socialmedia@lbpro.pl
  • Zgarnij nagrodę za najbardziej kreatywny film – voucher do sklepu Komputronik o wartości 150 zł.

Niech Wasze historie staną się inspiracją dla przyszłych pokoleń studentów i kadry naukowej. Dołączcie do nas w tym wyjątkowym święcie i pokażcie, że Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej jest najlepszy w tej części galaktyki!

Dlaczego warto wziąć udział?

• Utrwalimy nasze wspomnienia z czasów studiów na Wydziale Informatyki PB.
  • Stworzymy wyjątkową pamiątkę dla siebie i społeczności Wydziału.
  • A przy okazji to szansa na wygranie fajnej nagrody.

Nie czekaj! Nagraj swoje wideo i dołącz do świętowania 35-lecia Wydziału Informatyki PB! Pokażmy, że nasz Wydział to najlepsze miejsce do studiowania informatyki w tej części galaktyki!

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Zasady szczegółowe

• Konkurs jest kierowany do absolwentów, studentów i pracowników Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej.
  • Każdy z Uczestników Konkursu może przesłać nie więcej niż 1 (jeden) Film Konkursowy i otrzymać nie więcej niż 1 (jedną) Nagrodę.
  • Konkurs odbywa się od 3.06.2024 (poniedziałek) do 10.06.2024 (poniedziałek) do godz. 23:59.
  • Zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie (Filmy Konkursowe) przyjmowane będą w okresie trwania Konkursu.
  • Wyłonienie przez Komisję Konkursową Laureatów nastąpi do 13.06.2024 r.
  • Ogłoszenie wyników Konkursu (Laureatów Nagród) nastąpi 14.06.2024 r.
  • Aby dokonać zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie, należy:
    • nagrać Film Konkursowy opisany poniżej,
    • wysłać Film Konkursowy na email: socialmedia@lbpro.pl
    • podpisz się – imię i nazwisko + funkcja (student / absolwent / pracownik)
  • Film Konkursowy zgodnie z założeniami Konkursu stanowić powinien autorskie (Uczestnika) nagranie, na zadany przez Organizatora temat: „ Kręcimy wspólną historię! 35 lat Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej”. Może to być anegdota, refleksja, wspomnienie czy podziękowanie. Film może być nagrany w pionie lub w poziomie. Na filmie nagrany powinien być uczestnik Konkursu.
  • Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego Danych Osobowych przez Organizatora (LBPro).
  • Film może zostać wykorzystany do promowania 35-lecia Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej w kanałach wewnętrznych i zewnętrznych (internetowych) Politechniki oraz Organizatora konkursu.
  • Pełny Regulamin konkursu dostępny tutaj: REGULAMIN