Navigare necesse est … (pol: Nawigacja jest najważniejsza)

02-10-2019
Kobieta oparta o poręcz

Zapraszamy na spotkanie z Agatą Grzybek absolwentką Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej.

Agata pracuje dla Ubera w San Francisco. Zarządza projektami IT w tak kluczowych obszarach jak routing i data visualization. Agata opowie nam o wyzwaniach i rozwiązaniach współczesnej nawigacji samochodowej oraz wizualizacji mobilności w mieście na przykładzie projektów realizowanych w Uber. Będzie też czas na dyskusję.

Termin spotkania: 08.10. 19 (wtorek), godz. 16:00

Sala: Aula 23 C