Konkurs dla Najlepszego Studenta PB

04-10-2019
Studenci trzymający w ręku dyplom

Od 10 do 20 października 2019 r. przyjmowane są kandydatury do Konkursu dla Najlepszego Studenta Politechniki Białostockiej. Pisemne zgłoszenia (według wzoru zamieszczonego poniżej) należy składać w dziekanatach macierzystego wydziału.

W konkursie mogą uczestniczyć studenci studiów pierwszego i drugiego stopnia, stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy w ostatnio zakończonym roku akademickim przez obydwa semestry studiowali na Politechnice Białostockiej. W konkursie będą oceniane osiągnięcia naukowe kandydata oraz średnia ocen uzyskana za ostatnio zakończony rok akademicki.

Z każdego wydziału zostanie jeden laureat. 27 listopada 2019 r., podczas uroczystości Święta Politechniki Białostockiej, odbierze on tytuł Najlepszego Studenta Politechniki Białostockiej oraz nagrodę finansową w wysokości 1 tys. złotych.

Formularz zgłoszeniowy:

Zgłoszenie studenta do Konkursu na Najlepszego Studenta Politechniki Białostockiej (72 KB)

Regulamin:

Zarządzenie nr 542 w sprawie wprowadzenia w życie „Regulaminu Konkursu dla Najlepszego Studenta Politechniki Białostockiej” (300 KB)

Zarządzenie nr 851 w sprawie zmiany Zarządzenia 542 (268 KB)