Nagrody Edukacyjne OPPTINE 2019

21-10-2019
Czwórka laureatów trzymająca w rękach dyplomy

W dniach  19-20 października 2019 roku odbyła się konferencja Podlaskie EDUinnowacje 2019, w ZSO w Mońkach. W czasie konferencji wręczono nagrody w konkursie  o Nagrodę Edukacyjną OPPTINE 2019 Oddziału Podlaskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Laureatami Nagrody Edukacyjnej OPPTINE 2019 Oddziału Podlaskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego w kategorii indywidulanej zostały: WIESŁAWA SUCHOCKA (IV LO w Białymstoku) oraz DOROTA MOZYRSKA  (Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej).

Szczególne gratulacje należą się dr. inż. Pawłowi Tadejko z Wydziału Informatyki PB za wyróżnienie w OPPTINE 2019 i wieloletnią pracę na rzecz rozwoju studiów podyplomowych na Wydziale i promocji nauczania informatyki w społeczności lokalnej.

Laureatem Nagrody Edukacyjnej OPPTINE 2019 Oddziału Podlaskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego w kategorii instytucjonalnej jest Departament Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Gratulujemy wszystkim Wyróżnionym Instytucjom, a także Laureatom i Wyróżnionym w kategorii Indywidualnej.

Nominowani do Nagrody Edukacyjnej OPPTINE 2019

Jury OPPTINE 2019, po uważanej analizie nadesłanych zgłoszeń i dyskusji, nominowało do Nagrody Edukacyjnej następujące osoby/instytucje (w porządku alfabetycznym):

Kategoria Indywidualna:

• Joanna Teresa Bagińska