4 miesiące w Chinach

26-11-2019
Zdjęcie muru chińskiego

Uwaga Studenci!

W ramach współpracy z Tianjin University of Technology z Chin, Politechnika Białostocka otrzymała stypendium na wyjazd 5 studentów studiów I stopnia z kierunku Informatyka (lub kierunki pokrewne).

Oferowane stypendium obejmuje wszystkie koszty związane z czesnym, zakwaterowaniem w akademiku, ubezpieczeniem, oraz miesięcznie wypłacanym stypendium „do ręki” wysokości 3000 RMB dla każdego ze studentów. Jedyne koszty, jakie trzeba ponieść, to koszt biletów lotniczych pomiędzy Polską a Chinami. Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim, a w związku ze współpracą pomiędzy uniwersytetami, studenci nie muszą obawiać się o punkty ECTS.

Ostateczny termin rejestracji online to 10 Grudnia 2019. Przy rejestracji online potrzebne jest również zaświadczenie lekarskie. Formularz zaświadczenia lekarskiego może wypełnić lekarz pierwszego kontaktu.

Oferta wyjazdu jest wyjątkowo atrakcyjna!

W razie pytań i/lub wątpliwości, osoby zainteresowane powinny udać do pok. 3C BWM.