Seminarium wydziałowe, 05.02.2020 o godzinie w 12:15 w sali 130

30-01-2020
Graficzne przedstawienie 1 osoby przed stołem

Szanowni Państwo,

zapraszamy na seminarium wydziałowe, które odbędzie się 05.02.2020 o godzinie w 12:15 w sali 130.

Prelegent: mgr inż. Mateusz Choromański

Tytuł wystąpienia: Akceleracja algorytmów sztucznej inteligencji i klasyfikacji z użyciem układów FPGA

Streszczenie:

1. Układy programowalne – budowa i zastosowanie.

2. Wybrane metody sztucznej inteligencji i klasyfikacji.

3. Sprzętowe wspomaganie za pomocą układów programowalnych wyliczania minimalnych reduktów.

4. Akceleracja klasyfikacji danych za pomocą układów programowalnych z użyciem algorytmu kNN.

5. Analiza porównawcza implementacji z wykorzystaniem różnych architektur FPGA.

6. Perspektywa rozwojowo-badawcza