Organizacja procesu dydaktycznego na Wydziale Informatyki od dnia 19.10.2020.

17-10-2020

Uwzględniając wytyczne MNiSW oraz po konsultacji z JM Rektor PB na czas objęcia miasta Białystok czerwoną strefą przedstawiamy wytyczne dotyczące organizacji procesu dydaktycznego na Wydziale Informatyki PB od dnia 19.10.2020.

Wytyczne dotyczą studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia, włączając zajęcia ze studentami programu Erasmus.

Zajęcia i konsultacje odbywają się zgodnie z rozkładem zajęć.

Wykłady, ćwiczenia, seminaria, lektoraty odbywają się w formie online.

Zajęcia praktyczne, poza wymienionymi poniżej (realizowanymi częściowo stacjonarnie), odbywają się online.

Spotkania kół naukowych mogą odbywać się stacjonarnie. Zalecane jest jednak przeniesienie jak największej liczby spotkań do przestrzeni wirtualnej.

Konsultacje odbywają się w formie online (np. dzwoniąc do prowadzącego w czasie konsultacji poprzez platformę MS-TEAMS) lub w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym indywidualnym umówieniu się z prowadzącym, na uczelni.

Lista form zajęć praktycznych przeprowadzanych częściowo stacjonarnie:

• Architektura komputerów (L), kierunek informatyka, studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia
  • Sieci komputerowe (L), kierunek informatyka, studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia
  • Sieci komputerowe (L), kierunek informatyka i ekonometria, studia stacjonarne pierwszego stopnia
  • Systemy mobilne (Ps), kierunek informatyka, studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia
  • Systemy mobilne (Ps), kierunek informatyka i ekonometria, studia stacjonarne pierwszego stopnia
  • Pakiety matematyczne (Ps), kierunek matematyka stosowana, studia stacjonarne pierwszego stopnia
  • Eksploracja danych (Ps), kierunek informatyka, studia stacjonarne drugiego stopnia, specjalność IO
  • Informatyka w robotyce (Ps), kierunek informatyka, studia stacjonarne drugiego stopnia, specjalność IO
  • Informatyka w robotyce (Ps), kierunek informatyka, studia stacjonarne drugiego stopnia, specjalność ITI
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową (Ps), kierunek informatyka, studia stacjonarne drugiego stopnia, specjalność ITI
  • Administracja sieciami LAN (Ps), kierunek informatyka, studia stacjonarne drugiego stopnia, specjalność ITI

Ze względu zmianę trybu realizacji zajęć, mogą pojawiać się korekty w rozkładach. Prosimy o ich śledzenie w najbliższym czasie.