Konferencja „Innovations in vocational education” Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej 19-20 października 2021

08-10-2021

Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej ma zaszczyt zaprosić na konferencję „Innovations in vocational education”. Tematem konferencji będzie wykorzystanie technologii VR/AR w szkoleniach zawodowych z zakresu automatyki i robotyki, na potrzeby Przemysłu 4.0.

Cele konferencji:

• Przedstawienie możliwości zastosowania technologii sztucznej rzeczywistości i rozszerzonej rzeczywistości w edukacji, zwłaszcza w szkoleniach zawodowych.
  • Prezentacja kursów szkoleniowych MILAN w zakresie wdrażania i stosowania automatyki i robotyki na liniach produkcyjnych.
  • Praktyczne przetestowanie wybranych rozwiązań

Wydarzenie skierowane jest w szczególności do osób odpowiedzialnych za prowadzenie szkoleń/kursów zawodowych dla pracowników i średniej kadry zarządzającej.

Konferencja jest okazją do przedstawienia wyników projektu Multifunctional Innovative Learning Assisting Network for VET in Advanced Manufacturing, Erasmus+ programme, KA2 Strategic partnership, realizowanego we współpracy z Technical University of Crete z Grecji, Tallinn University of Technology z Estonii, Technical University of Kosice i Spojená škola Juraja Henischa ze Słowacji oraz Siecią Badawczą Łukasiewicz PIAP.

Agenda spotkania zamieszczona w załączonym pliku.

Uprzejmie prosimy o kontakt potwierdzający uczestnictwo w każdym z dni konferencji niezależnie. Uwaga: liczba miejsc na dzień 20.10.2021 (warsztaty z wykorzystaniem VR/AR) jest bardzo ograniczona. Prosimy o kontakt na adres: m.omieljanowicz [at] pb.edu.pl (Koordynator Projektu MILAN).

Program