Białostocki Test Informatyków BTI 2021

25-11-2021

Rozpoczęła się rejestracja na 8 edycję Białostockiego Testu Informatyków – BTI 2021.  Wydarzenie odbędzie 8 grudnia na terenie Wydziału Informatyki PB. Jest to konkurs wiedzy i umiejętności informatycznych, w którym pytania proponują współpracujące z Wydziałem firmy z branży IT. W tym roku Test organizuje 12 firm:

Britenet, Elastic Cloud Solutions (WORKAI), Execon One, Inspeerity, Plum, Rydoo, SoftServe Poland, Transition Technologies PSC, Transition Technologies–Software, Transition Technologies MS, X-Code, intive

Do wygrania nagrody pieniężnie, m.in.:

• I miejsce w klasyfikacji generalnej – 3 000 zł
  • II miejsce w klasyfikacji generalnej – 2 000 zł
  • III miejsce w klasyfikacji generalnej – 1 500 zł
  • I miejsce w kategorii tematycznej – 500 zł

W Teście przewidziano 7 kategorii tematycznych.

• projektowanie obiektowe,
  • bazy danych,
  • znajomość języka Java,
  • znajomość języka C#,
  • znajomość języka C++,
  • technologie webowe,
  • technologie chmurowe.

W obecnej edycji liczba uczestników Konkursu ograniczona została do 100. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Rejestracja i informacje szczegółowe: http://bti.pb.edu.pl.