Podlaskie Dni Matematyki 2021

25-11-2021

Serdecznie zapraszamy na Podlaskie Dni Matematyki 2021. W programie znalazły się wykłady oraz warsztaty skierowane do uczniów i nauczycieli szkół średnich oraz podstawowych ze wskazaniem poziomu klasy a także do studentów i pasjonatów matematyki i jej zastosowań.

Program Podlaskich Dni Matematyki 2021 znajduje się na stronie

Uczestnictwo w wykładach i warsztatach nie wymaga rejestracji i jest bezpłatne. Linki do wykładów/warsztatów zostaną podane po 08.12.2021. Każdy wykład lub warsztat będzie miał  otwarty link dostępu, wejście na wykład we wskazanych godzinach.

Na koniec każdego wykładu prowadzący przeprowadzi krótki quiz, najlepsze lub najszybsze odpowiedzi nagrodzimy.

• Terminy wykładów: 11.12.2021, 13.12.2021, 14.12.2021, 15.12.2021
  • Wykłady będą prowadzone w większości w języku polskim, jednakże w programie znajdą się również atrakcyjne prezentacje w języku angielskim.