Jędrzej Dudzicz – II miejsce w maratonie programistycznym BEST Hacking League

24-04-2021

Miło nam poinformować, iż 3 osobowa drużyna „Dla mnie działa” w której skład wchodził Jędrzej Dudzicz student Wydziału Informatyki PB odniosła sukces zajmując drugie miejsce w kategorii Artificial Intelligence w 24 godzinnym maratonie programowania BEST Hacking League organizowanym przez stowarzyszenie studentów BEST – organizację międzynarodową działająca na uczelniach technicznych w całej Europie.

Konkurs, który odbył się w dniach 9-10 kwietnia, podzielony był na 3 kategorie: Software, Hardware i Artificial Intelligence. W każdej kategorii startowało 20 drużyn. Łącznie w zawodach brało udział 200 osób. Przez 24 godziny, zawodnicy stawiali czoła problemowi klasyfikacji obecnej pozycji osoby bazując na odczytach żyroskopu i akcelerometru.

Linki do źródeł:

Gratulujemy!!!