Jędrzej Dudzicz – wyróżnienie w Data Science Hackaton organizowanym przez SAS Institute Polska

02-03-2021

Napis: SAS Data Science Hackathon Analityczny Konkurs dla studentów

W dniu 27.02.2021 r. odbył się Data Science Hackathon. Konkursu pod patronatem Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej zorganizowany został  przez SAS Institute Polska. Głównym zadaniem podczas zawodów było zautomatyzowanie procesu przetwarzania notatek lekarskich z wykorzystaniem dowolnych technik machine learning, deep learning, text analytics.

Miło nam poinformować, iż w składzie trzyosobowej drużyny, wyróżnionej nagrodą specjalną Konkursu, był student Wydziału Informatyki Jędrzej Dudzicz.

Jury Konkursu składało się z przedstawicieli organizatora – firmy SAS oraz partnerów merytorycznych Narodowego Instytutu Onkologii, Akademii Leona Koźmińskiego oraz firmy AstraZeneca Pharma.

W zawodach wzięło udział 68 uczestników z 18 uczelni z 8 miast Polski.

Serdecznie gratulujemy!