Petros Psyllos – Ambasadorem Podlaskiej Gospodarki

18-09-2020
Petros Psyllos stojący na tle logo województwa podlaskiego, trzymający statuetkę

Podlaska Marka to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów, organizowany nieprzerwanie od kilkunastu lat i niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów. Gala finałowa Podlaskiej Marki Roku 2019 odbyła się 10.09 w Operze i Filharmonii Podlaskiej. W gronie Ambasadorów Podlaskiej Gospodarki – Branża medyczna znalazł się student Wydziału Informatyki PB Petros Psyllos. Serdecznie gratulujemy !!!