Potyczki Algorytmiczne

30-11-2021

Już wkrótce rusza kolejna edycja Potyczek Algorytmicznych!
Rejestracja rusza 1 grudnia 2021, a rundy zdalne rozpoczną się 6 grudnia 2021. Finał odbędzie się 22-23 stycznia 2022. Finał planowany jest stacjonarnie w Warszawie, jednak istnieje możliwość, że ze względu na pandemię Organizatorzy będą zmuszeni przeprowadzić finał (ponownie) zdalnie.
Potyczki Algorytmiczne to ogólnopolski, otwarty konkurs programistyczny. Pierwsze zawody zostały zorganizowane w 2005 roku przez Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz firmę Advanced Digital Broadcast.

Szczegóły: https://potyczki.mimuw.edu.pl/#