Gala z okazji 35-lecia Wydziału Informatyki

11-06-2024

Z wielką radością i dumą zapraszamy całą społeczność akademicką do wspólnego świętowania z okazji Jubileuszu 35-lecia Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej.

Kluczowym punktem harmonogramu obchodów 35-lecia Wydziału informatyki będzie Gala Jubileuszowa, na którą serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką, zaprzyjaźnione firmy z regionu oraz wszystkich sympatyków Wydziału Informatyki.

Gala Jubileuszowa odbędzie się w dniu 14.06.2024 r. na Wydziale Informatyki w Auli C.

Towarzyszyć jej będzie ważne wydarzenie – nadanie tytułu Honorowego Profesora Politechniki Białostockiej prof. Leonowi Bobrowskiemu.

W uroczystości wezmą udział dr hab. inż. Marty Kosior-Kazberuk, prof. PB, Rektor Politechniki Białostockiej, Senat Politechniki Białostockiej oraz Chór Politechniki Białostockiej pod dyrekcją prof. Wioletty Miłkowskiej. Profesor Leon Bobrowski wygłosi wykład okolicznościowy.

Program Gali Jubileuszowej:

• 12:15 – 14:15  Nadanie tytułu Honorowego Profesora Politechniki Białostockiej Profesorowi Leonowi Bobrowskiemu

Uroczystość z udziałem Jej Magnificencji Rektor Politechniki Białostockiej, dr hab. inż. Marty Kosior-Kazberuk, prof. PB, Senatu Politechniki Białostockiej i Chóru Politechniki Białostockiej pod dyrekcją prof. Wioletty Miłkowskiej.

Wykład okolicznościowy prof. Leona Bobrowskiego nt. Eksploracja z normą L1 wysoko-wymiarowych zbiorów danych

Wydział Informatyki PB, Aula C

• 15:15 -18:15 Zjazd absolwentów Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej (wydarzenie objęte rejestracją)

Wystąpienia absolwentów / Sesja wspomnień / Quiz o historii Wydziału Informatyki PB i inne.

Wydział Informatyki PB, Aula 23C

Informacje na temat Jubileuszu 35-lecia Wydziału Informatyki – wejdź tutaj!

Wydarzenia towarzyszące – sprawdź!