Udany biznes powstaje dzięki innowacyjnym pomysłom

08-12-2022
fot. Moritz Pietzchke

Zapraszamy studentów Wydziału Informatyki PB na wykład p. Moritz’a Pietzchke pt. „Udany biznes powstaje dzięki innowacyjnym pomysłom”. Wykład odbędzie się w dniu 08.12.2022 r. (czwartek) w auli 12B Wydziału Informatyki PB o godz. 14:45.

Moritz Pietzchke jest studentem informatyki oraz młodym przedsiębiorcą, współwłaścicielem firmy informatycznej Westcode (www.westcode.de).

Podczas wykładu w języku angielskim Moritz podzieli się własnym doświadczeniem biznesowym oraz poruszy następujące zagadnienia:

1. Metody i paradygmaty czystego kodu.
  2. Zwinne tworzenie oprogramowania: wartości, zasady, modele.