Pierwsze spotkanie projektowe projektu MELES, 8-9 października 2014 r.

W dniach 8-9 października 2014 odbyło się w Akademii Morskiej w Szczecinie pierwsze spotkanie projektowe projektu MELES – More Entrepreneurial Life at European Schools realizowanego w partnerstwie z Akademią Morską w Szczecinie (lider projektu), Hochschule Furtwangen z Niemiec, Politechniką Białostocką(Wydział Informatyki-koordynator zadania w roku 2014/15), Universidade de Aveiro z Portugali oraz University of the Aegean z Grecji.

Spotkanie miało na celu ustalenie wszelkich spraw organizacyjnych związanych z realizacją projektu oraz wymianę doświadczeń pomiędzy partnerami w zakresie realizacji przedmiotów związanych z przedsiębiorczością na uczelniach.

Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej reprezentowali: dr Jolanta Koszelew i mgr inż. Maciej Kopczyński, którzy prowadzą na naszym wydziale przedmiot przedsiębiorczość akademicka.

Kolejne spotkanie jest zaplanowane na styczeń 2015 r. w Hochschule Furtwangen z Niemiec i do tego czasu ma powstać wstępna propozycja  programu nauczania przedsiębiorczości przygotowana przez tzw. advanced partnerów, tym Politechnikę Białostocką.